ClearView: Czy to naprawdę pomaga zobaczyć w nocy?

0

Jazda w nocy może być dość trudna, zwłaszcza z nieostrożnymi kierowcami wpatrującymi się w ciebie reflektorami. Brak świateł ulicznych w niektórych obszarach może również stać się problemem z powodu niskiej widoczności. To niebezpieczne, ale nie możesz po prostu prowadzić na oślep, bo inaczej ryzykujesz sobą i innymi ludźmi. Rozwiązanie tego problemu polega na jednym słowie: ClearView. W tym przeglądzie ClearView sam przetestuję tej nocy okulary i zobaczę, czy naprawdę działa.

Jako osoba, która łatwo wpada w panikę, gdy pada deszcz w nocy, nocna jazda może być dla mnie dość stresująca. W miarę możliwości staram się unikać nocnej jazdy w deszczowe noce. Dodaj to do faktu, że mam krótkowzroczność, więc muszę nosić okulary, co również utrudnia, gdy kierowcy patrzą na mnie reflektorami. Kiedy odkryłem okulary noktowizyjne ClearView, chciałem je wypróbować.

W tym przeglądzie ClearView omówię, co to jest okulary do jazdy nocnej, jak działa i jakie są jego funkcje.

Przedstawiamy okulary ClearView Night Vision

Na pierwszy rzut oka przypomina zwykłe okulary przeciwsłoneczne. Ten gadżet to jednak znacznie więcej. ClearView to okulary przeciwodblaskowe do jazdy w nocy, które pomagają kierowcom lepiej widzieć w ciemnych i mglistych warunkach. Zaawansowana technologia noktowizyjna i przeciwodblaskowa sprawia, że ​​jest to doskonała pomoc dla kierowców, zwłaszcza dla osób o słabym wzroku (chociaż nie zastępuje odpowiednich okularów korekcyjnych). Spolaryzowane soczewki fotochromowe zmniejszają odblaski i poprawiają kontrast, dzięki czemu są łatwiejsze do zauważenia pomimo słabej widoczności.

Jak to działa?

Okulary do jazdy nocnej można nosić samodzielnie lub na okularach korekcyjnych lub soczewkach kontaktowych. To zależy od twoich potrzeb. Soczewki są pokryte warstwami anty-niebieskiego promienia, które pomagają zablokować ostre niebieskie światło z nowoczesnych reflektorów samochodowych. Ponieważ usuwa niebieskie światło, światła z nadjeżdżających pojazdów wydają się ostrzejsze i mniej obciążają oczy.
Oprócz tego spolaryzowane soczewki zmieniają sposób odbijania światła w oczach. W rezultacie twoja wizja jest usuwana z niepotrzebnych rozrywek i odbić od obiektów, które są zbyt jasne. Jakby tego było mało, okulary noktowizyjne wykorzystują tę technologię również z soczewek przejściowych. Automatycznie dostosowuje się do warunków oświetlenia. Nie będzie zbyt ciemny lub zbyt jasny, ponieważ dostosuje ilość światła w zależności od stanu środowiska.

Funkcje ClearView

Można używać z dowolnym rodzajem okularów. Krótkowzroczny? Dalekowzroczny? Nie ma problemu. Nadal możesz korzystać z ClearView w dowolnym spektaklu, którego obecnie używasz. Szczerze mówiąc, jestem użytkownikiem okularów i nie lubię wkładać go na okulary. To, co robię, to zakładanie soczewek kontaktowych za każdym razem, gdy je noszę, co jest zbyt wielkim problemem. Chciałbym, aby dostosowywali typy recept, ale myślę, że jest to zbyt daleko idące (tylko krzyżowanie moich palców).
Lekki. Nie jest zbyt duży ani ciężki na nosie, gdy jest zużyty. Jest w kolorze cytrynowo-żółtym, który jest modny i może być noszony zarówno przez kierowców płci męskiej, jak i żeńskiej. Soczewki są lekkie, pomimo stosowania różnych technologii do walki z oślepiającym światłem reflektorów i ciemnymi warunkami.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here