3 zalety robienia ćwiczeń z trenerem na siłowni lub w domu

0
nadzór

3 zalety robienia ćwiczeń z trenerem na siłowni lub w domuZdecydowałeś się schudnąć, wykonując rutynę ćwiczeń, być może w połączeniu ze zdrową dietą, taką jak dieta, powstaje pytanie, gdzie ćwiczyć i jak, na siłowni z trenerem osobistym czy nie? Ponieważ przygotowałeś się do podjęcia wyzwania, dyscypliny i dużego wysiłku, aby iść naprzód, musisz uzyskać najlepszy sposób, aby to zrobić.

W ramach 20 najpopularniejszych trendów sportowych w 2018 r. World Fitness Trends Survey Amerykańskiego Kolegium Medycyny Sportowej trenerzy personalni zajmują 8. miejsce, a my wyjaśnimy dlaczego:

  1. Nadzór. Jest to bardzo ważny powód, ponieważ wiele osób zostało rannych z powodu braku nadzoru, który przeradza się w poważne wypadki. Trener monitoruje każdy moment procesu, od pozycji, ruchów, intensywności, szacunku i pracy z fizycznymi ograniczeniami.nadzór
  2. Osobiści trenerzy dostosowują się do Twojego harmonogramu, dlatego możesz zaplanować rutynę ćwiczeń w domu lub na siłowni, nie tracąc przy tym tak dużo czasu na mobilizację.
  3. Planowanie. Trenerzy osobiści jako profesjonaliści w dziedzinie sportu i zdrowia, projektują specjalne procedury, dostosowane tak, abyś mógł pracować w oparciu o swoje cele, takie jak rzuty, przysiady lub przysiady, oprócz pomocy w rutynowym ćwiczeniu, możesz być trener personalny.

Osobisty trener Félix Muñoz zaleca: „Wykonuje ćwiczenia co najmniej pół godziny, co najmniej cztery razy w tygodniu”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here